Parovi stvarnih utakmica koje se računaju za Ex-Yu ligu

Srbija: 1. kolo (9.jul)

Crvena zvezda – Radnički Niš 4:0
Čukarički – TSC                      1:4
Javor – Partizan                    0:4

Hrvatska: 1. kolo  (15. jul)

Istra 1961 – Hajduk               0:2
Dinamo – Lokomotiva            3:2
Osijek – Gorica                       2:1
Šibenik – Rijeka                      0:1

Bosna i Hercegovina: 1. kolo (16. jul)

Sarajevo – Tuzla City            1:5
Sloboda – Zrinjski                 0:1
Borac – Sloga Doboj             2:2

Slovenija: 1. kolo (16. jul)

Koper – Tabor Sežana           2:1
Maribor – Radomlje              0:3
Olimpija – Mura                    2:0

Crna Gora: 1. kolo (23. jul)

Iskra – Budućnost                  1:1
Jedinstvo – Sutjeska              1:1

Severna Makedonija: 1. kolo (7. avgust)

Akademija Pandev – Bregalnica 1:2
Tikveš – Škupi                             3:1


Srbija: 2. kolo (16.jul)

Novi Pazar – Čukarički          1:2
Radnički (Niš) – Partizan        3:3
Crvena Zvezda – Kolubara    5:0

Hrvatska: 2. kolo (23. jul)

Slaven Belupo – Dinamo        1:5
Hajduk – Rijeka                      2:0
Lokomotiva-Osijek                 2:1

Bosna i Hercegovina: 2. kolo (23. jul)

Borac – Sarajevo                    1:3
Tuzla City – Posušje                3:0
Zrinjski – Željezničar               1:2

Slovenija: 2. kolo (23. jul)

Maribor – Gorica                      3:2
Bravo – Koper                          1:0
Tabor Sežana-Olimpija            0:1

Crna Gora: 2. kolo (30. jul)

Sutjeska – Jezero                      3:0
Petrovac – Budućnost               4:2

Severna Makedonija: 2. kolo (14. avgust)

Rabotnički – Akademija Pandev 0:5
Škupi – Makedonija GP               2:1


Srbija: 3. kolo (23.jul)

Mladost – Crvena Zvezda       1:2
Partizan – TSC                        0:0
Čukarički – Napredak               1:0
Kolubara – Radnički                  1:0

Hrvatska: 3. kolo (29. jul)

Osijek – Slaven Belupo           0:0
Rijeka – Gorica                       1:1
Varaždin – Hajduk                  0:2
Dinamo – Istra                       4:1

Bosna i Hercegovina: 3. kolo (29. jul)

Igman – Tuzla City                  3:2
Posušje – Borac                       0:2
Zrinjski-Leotar                        4:1

Slovenija: 3. kolo (29. jul)

Olimpija – Bravo                     1:0
Koper – Maribor                      0:0

Crna Gora 3. kolo (6. avgust)

Budućnost – Dečić                  0:2
Mornar – Sutjeska                  2:1

Severna Makedonija: 3. kolo (20. avgust)

Akademija Pandev – Škendija 0:1


Srbija: 4. kolo (29.jul)

Crvena Zvezda – Radnik      6:0
Novi Pazar – Partizan          1:0
Radnički – TSC                     0:3
Mladost – Čukarički             0:2

Hrvatska: 4. kolo (6. avgust)

Varaždin – Dinamo              1:1
Hajduk – Gorica
Istra 1961 – Osijek               1:0
Lokomotiva – Rijeka             3:1

Bosna i Hercegovina: 4. kolo (6. avgust)

Borac – Igman                       1:0
Sloga – Zrinjski                      1:0
Tuzla City – Sloboda              0:0

Slovenija: 4. kolo (6. avgust)

Maribor – Olimpija                0:2
ND Gorica – Koper                 1:2

Crna Gora: 4. kolo (16. avgust)

Rudar – Budućnost                0:1
Sutjeska – Iskra                     3:0 

Severna Makedonija: 4. kolo (27. avgust) 

Sileks – Akademija Pandev     1:1
FK Skopje – Škupi                    0:2


Srbija: Peto kolo (6. avgust)

Vojvodina – Crvena Zvezda
Mladost – Radnički (Niš)          2:2
Čukarički – Spartak
Partizan – Napredak                

Hrvatska: Peto kolo (13. avgust)

Dinamo – Hajduk                    4:1
Osijek – Varaždin                    2:2
Rijeka-Slaven-Belupo            0:1

Bosna i Hercegovina: 5. kolo (13. avgust)

Sloboda – Borac (Banja Luka)  2:0
Zrinjski – Široki Brijeg               
Željezničar-Tuzla City               4:2

Slovenija: 5. kolo (13. avgust)

Koper – Radomlje                     5:0
Domžale – Maribor                   3:2
Olimpija-ND Gorica                  2:0

Crna Gora: 5. kolo (20. avgust)

Budućnost – Sutjeska                2:0

Severna Makedonija: 5. kolo (30. avgust) 

Akademija Pandev – Fk Skopje  3:0
Škupi – Pobeda                          1:1


Srbija: 6. kolo (13. avgust)

Radnički – Novi Pazar               1:3
Crvena Zvezda – Voždovac       4:0
Mladost – Partizan                   0:1
Radnički 1923 – Čukarički         1:1

Hrvatska: 6. kolo (20. avgust)

Dinamo – Osijek                        5:2
Istra 1961 – Rijeka                    1:1
Hajduk – Lokomotiva                2:1

Bosna i Hercegovina: 6. kolo (20. avgust)

Borac – Željezničar                       2:1
Velež – Zrinjski
Tuzla City- Leotar                         4:1

Slovenija: 6. kolo (20. avgust)

Koper – Olimpija                            0:2
Maribor – Celje                               2:2

Crna Gora: 6. kolo (27. avgust)

Sutjeska – Dečić                             3:0
Arsenal – Budućnost                      0:4

Severna Makedonija: 6. kolo (3. septembar) 

Akademija Pandev – Struga           0:3
Bregalnica – Škupi                          2:0


Srbija: 7. kolo (20. avgust)

Čukarički – Crvena Zvezda
Radnik – Radnički Niš                     1:3
Partizan-Spartak

Hrvatska: 7. kolo (27. avgust)

Rijeka – Varaždin                           1:2
Šibenik – Dinamo                           1:2
Osijek-Hajduk                                2:1

Bosna i Hercegovina: 7. kolo (27. avgust)

Leotar – Borac (BL)                       1:0
Zrinjski – Tuzla City

Slovenija: 7. kolo (27. avgust)

Olimpija – Radomlje                      2:1
Domžale – Koper                           0:2
Mura – Maribor                              0:1

Crna Gora: 7. kolo (3. septembar)

Rudar – Sutjeska                             0:0
Budućnost – Jedinstvo                    3:0

Severna Makedonija: 7. kolo (10. avgust)

Škupi – Rabotnički                           5:0
Tikveš – Akademija Pandev              2:1


Srbija: 8. kolo (27. avgust)

Radnički – Napredak                        3:2
Kolubara – Čukarički                        3:2
Crvena Zvezda – Javor                     4:1
Radnički 1923 – Partizan                  0:1 

Bosna i Hercegovina: 8. kolo (30. avgust)

Borac (Bl) – Zrinjski                           1:0
Tuzla City – Široki Brijeg                    4:1

Hrvatska: 8. kolo (3. septembar)

Dinamo – Rijeka                                 3:1
Osijek – Šibenik                                  1:1
Hajdek – Slaven Belupo                     5:1

Slovenija: 8 kolo (3. septembar)

Koper – Celje                                   0:2
Maribor – Tabor Sežana                  2:2
Olimpija – Domžale                        3:2

Crna Gora: 8. kolo (10. septembar)

Ofk Petrovac – Sutjeska                   0:4
Jezero – Budućnost                          0:0

Severna Makedonija: 8. kolo (17. septembar)

Akademija Pandev – Makedonija GP 0:1
Škendija – Škupi                                0:0


Srbija: 9. kolo (30. avgust)

Vojvodina – Radnički                       3:0
Partizan – Crvena Zvezda               1:1
Čukarički – Mladost                        3:1

Hrvatska: 9. kolo (10. septembar)

Šibenik – Hajduk                             1:1
Rijeka – Osijek                                 0:3
Gorica – Dinamo                             0:1

Bosna i Hercegovina: 9. kolo (3. septembar)

Široki Brijeg – Borac (BL)                  2:0       
Zrinjski – Sarajevo                            4:1
Velež – Tuzla City                             4:0

Slovenija: 9 kolo (10. septembar)

Celje – Olimpija                               4:3
Bravo – Maribor                               0:1
Mura-Koper                                     2:1

Crna Gora: 9. kolo (17. septembar)

Budućnost – Mornar                        2:0
Sutjeska – Arsenal                           2:1

Severna Makedonija: 9. kolo (1. oktobar)

Škupi – Sileks


Srbija: 10. kolo (3. septembar)

Crvena Zvezda – TSC                         1:1
Kolubara – Partizan                          1:5
Radnik – Čukarički                             0:4
Radnički – Mladost GAT                     1:1

Hrvatska: 10. kolo (18. septembar)

Lokomotiva – Dinamo                        1:2
Rijeka – Šibenik                                  0:0 
Hajduk – Istra 1961                            2:2
Gorica – Osijek                                    0:1

Bosna i Hercegovina: 10. kolo (10. septembar)

Borac (Bl) – Velež                               0:0
Sloga – Tuzla City                              0:3
Posušje – Zrinjski                                0:1

Slovenija: 10. kolo (17. septembar)

Radomlje – Maribor                            0:5
Mura – Olimpija                                  2:3
Tabor Sežana – Koper                         0:2

Crna Gora: 10. kolo (1. oktobar)

Sutjeska – Jedinstvo                           5:0
Budućnost – Iskra


Srbija: 11. kolo (10. septembar)

Novi Pazar – Crvena Zvezda                1:2
Čukarički – Vojvodina                          2:0
Partizan – Mladost                              6:0
Voždovac – Radnički(Niš)                      1:1

Hrvatska: 11. kolo (18. oktobar)

Dinamo – Slaven Belupo                      4:1
Osijek – Lokomotiva                             4:1
Rijeka – Hajduk

Bosna i Hercegovina: 11. kolo (17. septembar)

Zrinjski – Igman                                   4:0
Tuzla City – Borac (BL)                         0:1

Slovenija: 11. kolo (1. oktobar)

Koper – Bravo                                      2:0
Olimpija – Tabor Sežana                      2:0
Gorica-Maribor


Srbija: 12. kolo (17. septembar)

Radnički (Niš) – Spartak                        3:0
Radnik – Partizan                                 0:2
Zvezda – Napredak                               1:0
Voždovac – Čukarički                            0:3

Bosna i Hercegovina: 12. kolo (1. oktobar)

Borac (BL) – Sloga                                 2:1
Zrinjski – Sloboda                                  1:0
Tuzal City – Sarajevo                             1:0

Srbija: 13. kolo (1. oktobar)

Mladost – Crvena Zvezda
Partizan – Vojvodina
Čukarički – Radnički(Niš)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Share:

Pošalji komentar

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *